statystyki szczegółowe

Aktualności

MUKS PRAGA z LUKS CZWÓRKA RADOM Ekstraliga Młodziczek

• autor: Iwona13, 2017-10-16 19:43

W weekend grały również nasze Młodziczki. Oto relacja z meczu przeciwko LUKS Sportowej Czwórce Radom!

MUKS PRAGA z LUKS CZWÓRKA RADOM rozpoczął rundę rewanżową w Ekstralidze Młodziczek. W pierwszym meczu drużyna z Pragi przegrała 2:4 i ten mecz był okazją do rewanżu. Młoda drużyna MUKS PRAGA , rozpoczęła mecz w podobnym składzie , ale w zupełnie innym stylu niż w Radomiu. Od pierwszych minut na bramkę drużyny z Radomia sunęły atak za atakiem i tylko kiepska skuteczność pozwoliła do przerwy prowadzić 2:0. Druga połowa to kolejne ataki i poprawa skuteczności, dzięki czemu wpadły kolejne bramki. W drużynie MUKS PRAGA widać pomysł na grę. Piłka rozgrywana jest od obrony , poprzez pomoc i skrzydła do linii ataku, dzięki czemu okazje strzeleckie mają KINGA PUCHALSKA i JULIA ZAKRZEWSKA. Dużo akcji rozgrywanych skrzydłami kończy się groźnymi dośrodkowaniami POLI WALECZEK i AMELII MODZELAN. Tył zabezpieczony jest przez NATALIĘ MATUSZEWSKĄ i JULIĘ MALISZEWSKA , a spokój w bramce daje JULIA MALCZYK. Po meczu licznie zgromadzona publiczność gromkimi bramkami podziękowała za dobry mecz.

I liga MUKS Praga -KS Rysy Bukowina Tatrzańska

• autor: Iwona13, 2017-10-16 18:56

PRASKIE PENDOLINO!!! - tak możemy określić wynik dzisiejszego spotkania naszego I zespołu, który pokonał KS Rysy Bukowina Tatrzańska wynikiem 9:0
Na obszerniejsza relację z meczu zapraszamy wkrótce, a tymczasem WIELKIE GRATULACJE dla I Drużyny,która w imponujący sposób kończy piłkarski tydzień dwoma wygranymi meczami.
BRAWO!

LKS Ostrówek - MUKS Praga II

• autor: Iwona13, 2017-10-16 18:52

W rozegranym w dniu  15.10.2017 spotkaniu IV ligi grupy mazowieckiej nasz II zespół pokonuje
LKS Ostrówek 12:0.
Dziewczyny w dobrych nastrojach wracają do stolicy😊
GRATULUJEMY!!!

MUKS Praga Warszawa-LUKS Sportowa Czwórka Radom 5:1

• autor: Iwona13, 2017-10-16 18:50

Bramki: Klaudia Grodzka 2x, Agata Kucharska,Martyna Sokołowska 2x

W finale mazowieckiego Pucharu Polski wygrywamy 5:1 z ekstraligowym zespołem z Radomia.

W miniony weekend swój mecz rozegrały również Nasze...

• autor: Iwona13, 2017-10-11 20:31

W miniony weekend swój mecz rozegrały również Nasze Młodziczki.

W dniu  08.10.2017 zespół MUKS Praga rozgrywał wyjazdowe spotkanie Ekstraligi Młodziczek w Piastowie z miejscową Piastowią. Po dobrym początku i w miarę szybkim strzeleniu dwóch bramek, nastąpiła mała dekoncentracja i strata bramki. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Po przerwie nasze przeciwniczki opadły z sił i przewaga Pragi nie podlegała dyskusji. Dużo akcji ofensywnych rozgrywanych było skrzydłami, skąd po dośrodkowaniach i podaniach w pole karne padały kolejne bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:1 dla PRAGI. Warto podkreślić pierwszego gola w lidze POLI WALECZEK.
Podsumowanie meczu odbyło się w pobliskiej pizzerii 

Derbowy Remis!

• autor: Iwona13, 2017-10-11 20:28

Wynikiem 3-3 zakończyło się spotkanie pomiędzy UKS Ząbkovia Ząbki a MUKS Praga Warszawa. W pierwszej połowie mecz prowadziły Zawodniczki z Warszawy ale to Ząbkowianki dwukrotnie trafiały do siatki. Dziewczyny z Pragi dalej kontrolując wydarzenia na boisku zdołały wyjść na prowadzenie za sprawą Oliwii Katowicz, Gabrysi Hajkiewicz i Zuzi Golińskiej. Gdy wydawało się ze Prażankom uda się dowiezc zwycięstwo do ostatniego gwizdka pięknym strzałem popisała się zawodniczka z Ząbek doprowadzając do wyrównania.

IV liga

• autor: Iwona13, 2017-10-11 20:26

2:1 pokonujemy II zespół z Radomia w zmaganiach 4 ligi po bramkach Martyny Sokołowskiej i Dominiki Machnackiej.

Przypomnijmy,że już w najbliższą środę zmierzymy się ponownie lecz tym razem z I drużyną Radomia w finale Pucharu Polski na szczeblu mazowieckim.
Już dziś Państwa na ten mecz serdecznie zapraszamy godz.17:00 Dosir Kawęczyńska (najbliższa środa )

GOSIRKI PIASECZNO - PRAGA WARSZAWA 0:6

• autor: Iwona13, 2017-10-11 20:23

W III rundzie Pucharu Polski pokonujemy rywalki z Piaseczna i tym samym awansujemy do kolejnej fazy rozgrywek!