Aktualności

MUKS Praga Warszawa-LUKS Sportowa Czwórka Radom 5:1

• autor: Iwona13, 2017-10-16 18:50

Bramki: Klaudia Grodzka 2x, Agata Kucharska,Martyna Sokołowska 2x

W finale mazowieckiego Pucharu Polski wygrywamy 5:1 z ekstraligowym zespołem z Radomia.

Po szybko straconej bramce nie musieliśmy długo czekać na odwrót sytuacji boiskowych. Dzięki bramkom niezawodnej Klaudii Grodzkiej najpierw wyrównaliśmy a chwilę później ze sporym szczęściem przy dośrodkowaniu Agaty Kucharskiej ponownie popularna Grocha zmieniła wynik na 2:1. Od tego momentu gra naszej drużyny wyglądała dobrze i w poczynaniach dziewczyn widać było dużą konsekwencję i zaangażowanie.
Po przerwie obraz gry się nie zmienił a ukarane rywalki czerwoną kartką w pierwszej i drugiej połowie nie miały zbyt wiele okazji do nadrobienia strat.
Na 3 bramkę nie trzeba było długo czekać bowiem po składnej akcji całego zespołu bramkę zdobyła Agata Kucharska.
Kolejne 2 gole to kropka nad ,, i" autorstwa młodziutkiej Martyny Sokołowskiej, która godnie zastąpiła Klaudię Grodzką.
Zwłaszcza 1 bramka Martyny i jej piękne uderzenie z okolic narożnika pola karnego to moment w którym ręce same składały się do oklasków.
Naszym następnym rywalem w rozgrywkach PP już za tydzień będzie Helios Białystok.