Aktualności

MUKS PRAGA – JANTAR OSTROŁĘKA 10:2 !!! Ekstraliga...

• autor: Iwona13, 2017-05-15 21:19
MUKS PRAGA – JANTAR OSTROŁĘKA 10:2 !!! Ekstraliga Młodziczek

W sobotę 06.05.2017r. drużyna MUKS PRAGA WARSZAWA rozegrała ostatni mecz pierwszej serii rundy rewanżowej Ekstraligi Młodziczek.

Przeciwnikiem była drużyna JANTARA OSTROŁĘKA. Licznie zgromadzona publiczność na trybunach w pierwszej połowie oglądała koncert gry drużyny PRAGI WARSZAWA. Grająca wysokim pressingiem, atakując szeroko skrzydłami i rozbijając obronę gości prostopadłymi podaniami, PRAGA , prowadziła do przerwy 8:0. Druga połowa to była już spokojna gra Prażanek, czasami aż za spokojna , ale końcowy wynik mówi wszystko – 10:2 dla PRAGI WARSZAWA. Warto zaznaczyć udany powrót po kontuzji bramkarki Gabi Możdżeń. Na uwagę zasługuje również strzelecka dyspozycja Oli Katowicz, która strzeliła dziś 6 bramek – to chyba zasługa nowych butów 

MUKS PRAGA – JANTAR OSTROŁĘKA 10:2 (8:0)
Skład : Możdżeń, Malczyk – Wodzińska, Kuczyńska, Syta – Mańka, Krukowska, Modzelan, Puchalska, Czechowska – Katowicz, Sołowej