statystyki szczegółowe

Aktualności

MUKS Praga Warszawa – KS Unifreezee Górzno 3:1 (0:0)

• autor: Iwona13, 2017-04-02 21:16

bramki: 1:0 – Kucharska 54′, 2:0 – Dymińska 60′, 3:0 – Materek 70′, 3:1 – Bała 90′

Praga: Jandzio – Godlewska, Kownacka, Wierzbicka, Markowska, Kucharska, Materek, Dymińska, Lipa, Ogonowska, Wołosiewicz
rezerwowe: Łowicka, Cieszkowska, Jankowska, Kowalska, Apinyan, Bartman
trener: Grzegorz Machnacki

Unifreeze: Pilecka – Siwicka, Brzozowska, Domagalska, Jeleń, Głąb, Głowacka, Krobska, Hossa, Bała, Szymczak
rezerwowe: Stogowska, Kmieciak, Komorowska
trener: Grzegorz Bała

W sobotę podejmowaliśmy wicelidera naszej grupy. Nasze zawodniczki od początku spotkania uzyskały przewagę jednak do przerwy wynik był bezbramkowy. Po przerwie Prażanki ruszyły do ofensywy co udokumentowały bramką Agaty Kucharskiej. Następne bramki były tylko kwestią czasu, w 60 minucie swoją drugą bramkę w tej rundzie strzela Klaudia Dymińska. Dzieło kończy w 70 minucie meczu Ala Materek dokumentując znakomitą postawę podczas zawodów. Gratulacje za zdobycie trzech cennych punktów.