dzisiaj: 31, wczoraj: 27
ogółem: 326 332
statystyki szczegółowe
NASZA DRUŻYNA DZIEWCZYN WYWALCZYŁA MISTRZOSTWO POLSKI
W Koninie w rywalizacji juniorek młodszych emocje były do ostatniej minuty. Wtedy to warszawianki z MUKS Praga pokonały bramkarkę Medyka Konin i dzięki tej bramce uplasowały się na pierwszym miejscu ze złotymi medalami! Na trzecim miejscu znalazł się Stilon Gorzów Wielkopolski dzięki wygranej z Bronowianką Kraków. Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano Paulinę Dudek (Stilon Gorzów Wielkopolski), najwięcej bramek zdobyła Dominika Grabowska (MUKS Praga Warszawa), a najlepszą bramkarką wybrano Karinę Kałużną z Medyka Konin.
Końcowa kolejność:
1. MUKS Praga Warszawa
2. Medyk Konin
3. TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
4. Bronowianka Kraków
5. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
6. Olimpia Szczecin
7. Zamłynie Radom
8. Tygryski Świętchłowice
1 | Medyk Konin | 3 | 9 | 13-0 |
2 | Zagłębie Lubin | 3 | 4 | 2-2 |
3 | KS AZS Wrocław | 3 | 3 | 6-5 |
4 | KKP Bydgoszcz | 3 | 1 | 2-16 |
30.05. (czwartek)
godz. 11:00 Medyk Konin - Zagłębie Lubin 1:0
godz. 11:00 KS AZS Wrocław - KKP Bydgoszcz 6:1
31.05. (piątek)
godz. 17:00 Zagłębie Lubin - KS AZS Wrocław 1:0
godz. 17:00 Medyk Konin - KKP Bydgoszcz 9:0
02.06. (niedziela)
godz. 12:00 Medyk Konin - KS AZS Wrocław 3:0
godz. 12:00 Zagłębie Lubin - KKP Bydgoszcz 1:1
1 | AZS PSW Biała Podlaska | 3 | 9 | 15-1 |
2 | Sztorm Gdynia | 3 | 6 | 12-5 |
3 | AZS UJ Kraków | 3 | 3 | 7-10 |
4 | Wanda Kraków | 3 | 0 | 0-18 |
01.06. (sobota)
godz. 10:30 AZS PSW Biała Podlaska - Wanda Kraków 6:0
godz. 10:30 AZS UJ Kraków - Sztorm Gdynia 1:5
godz. 17:30 Wanda Kraków - AZS UJ Kraków 0:6
godz. 17:30 AZS PSW Biała Podlaska - Sztorm Gdynia 4:1
02.06. (niedziela)
godz. 10:30 AZS PSW Biała Podlaska - AZS UJ Kraków 5:0
godz. 10:30 Wanda Kraków - Sztorm Gdynia 0:6
1 | MUKS Praga Warszawa | 3 | 7 | 5-2 |
2 | Medyk Konin | 3 | 6 | 5-3 |
3 | TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski | 3 | 4 | 6-5 |
4 | Bronowianka Kraków | 3 | 0 | 3-9 |
30.05. (czwartek)
godz. 10:30 MUKS Praga Warszawa - TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1:1
godz. 12:00 Medyk Konin - Bronowianka Kraków 2:1
31.05. (piątek)
godz. 10:30 TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski - Medyk Konin 1:3
godz. 12:00 MUKS Praga Warszawa - Bronowianka Kraków 3:1
02.06. (niedziela)
godz. 11:30 MUKS Praga Warszawa - Medyk Konin 1:0
godz. 11:30 TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski - Bronowianka Kraków 4:1
1 | MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki | 3 | 7 | 4-1 |
2 | Olimpia Szczecin | 3 | 4 | 3-3 |
3 | Zamłynie Radom | 3 | 3 | 3-3 |
4 | Tygryski Świętchłowice | 3 | 3 | 3-6 |
01.06. (sobota)
godz. 10:00 Olimpia Szczecin - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 1:1
godz. 10:00 Zamłynie Radom - Tygryski Świętchłowice 3:1
godz. 17:00 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - Zamłynie Radom 1:0
godz. 17:00 Olimpia Szczecin - Tygryski Świętochłowice 1:2
02.06. (niedziela)
godz. 10:00 Olimpia Szczecin - Zamłynie Radom 1:0
godz. 10:00 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - Tygryski Świętochłowice 2:0
W MISTRZOWSKIM ZESPOLE WISTĄPIŁY
Lp | Nazwisko | Imię | Rok ur. |
1 | Bąk | Natalia | 1999 |
2 | Bielecka | Weronika | 1998 |
3 | Bujnowicz | Julia | 1999 |
4 | Grabowska | Dominika | 1998 |
5 | Kędzierska | Monika | 1998 |
6 | Kłobukowska | Dominika | 1997 |
7 | Kołek | Kinga | 1998 |
8 | Kownacka | Agata | 1997 |
9 | Kucharska | Agata | 1999 |
10 | Laszczka | Kinga | 2000 |
11 | Nastaga | Marta | 1999 |
12 | Pokraśniewicz | Karolina | 1998 |
13 | Pokraśniewicz | Paulina | 1998 |
14 | Rapacka | Oliwia | 1998 |
15 | Rogalska | Patrycja | 1999 |
16 | Tarasiewicz | Angelika | 1998 |
17 | Zawistowska | Weronika | 1999 |
18 | Żmijewska | Aleksandra | 1998 |
|
Mecze sparingowe |
|