MUKS PRAGA W-WA - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 34, wczoraj: 52
ogółem: 58 688

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Aktualności

U-17 kobiet: Polska wygrała z Bośnią i Hercegowiną

  • autor: Iwona13, 2014-10-21 12:52

Reprezentacja Polski kobiet do lat 17 wygrała swój drugi mecz w eliminacjach mistrzostw Europy. Tym razem piłkarki Niny Patalon pokonały Bośnię i Hercegowinę 4:0, a bramki zdobyły Weronika Zawistowska, Klaudia Miłek (dwie) oraz Marta Fil.

Weronika to jedna z naszych koleżanek klubowych, która strzela bramki dla Polski.

Wychowanki MUKS Pragi to również :

Monika Kędzierska oraz Kinga Kołek  grające w tym sezonie w innych klubach

BRAWO ! aby tak dalej :)

http://www.pzpn.pl/reprezentacje/reprezentacje-kobiece/aktualnosci/2014-10-19/u-17-kobiet-polska-wygrala-z-bosnia-i-hercegowina

U-17 kobiet: Polska wygrała z Bośnią i Hercegowiną


ZAPROSZENIA NA MECZE PRAGI W-WA

  • autor: Iwona13, 2014-10-20 11:27

Emocjonujący tydzień dla Pragi W-wa

22.10.2014 - Puchar Polski - mecz o 1 m-ce na Mazowszu

25.10.2014 - Kadra Mazowsza - mecze U-13 i U 16

26.10.2014 - I Liga Kobiet - mecz ligowy naszych Seniorek

 

 


PRAŻANKI NAJLEPSZE W POLSCE W V TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR...

  • autor: Iwona13, 2014-10-18 21:21

 

Zawodniczki MUKS Praga Warszawa Najlepsze w Polsce

V Turnieju  ORLIKA U-13

O Puchar Premiera RP

 

 Wielki  Finał  wyjątkowej  V  edycji  Turnieju  ORLIKA  o Puchar Premiera  RP  został rozstrzygnięty!

 FINAŁV TURNIEJU ORLIKA  O PUCHAR PREMIERA

http://www.turniejorlika.pl/index.php?page=galeria&parent_id=41


MUKS Praga DO FINAŁU O PUCHAR PREMIERA BEZ STRATY BRAMKI !

  • autor: Iwona13, 2014-10-16 17:48

Zawodniczki reprezentujące MUKS PRAGA przeszły przez eliminacje jak burza nie tracąc ani w eliminacjach ani w finale wojewódzkim bramki, awansowały do finału ogólnopolskiego który właśnie rozpoczyna się w Warszawie. Nasza drużyna w rozgrywkach grupowych zmierzy się z zespołami
UKSK KANIA TORUŃ

SMERFY BIELAWA
FUTBOLISTKI 2000 WYDMINY

Eliminacje grupowe już za nami - 16.10.2014r. Bemowo

Ten" dzień dostarczył nam mnóstwo emocji, świadczą o tym wyniki w poszczególnych grupach. W 96 spotkaniach eliminacyjnych strzelono aż 383 bramki. Tylko w dwóch meczach odnotowaliśmy  bezbramkowy remis.

Na faworytów w kategorii dziewcząt starszych wyrastają zespoły Crown Dubler Opole Lubelskie  i MUKS Praga Warszawa, które zdobyły komplet punktów."

http://www.turniejorlika.pl/

DO FINAŁU BEZ STRATY BRAMKI !Zawodniczki reprezentujące MUKS PRAGA przeszły przez eliminacje jak burza nie tracąc ani w eliminacjach ani w finale wojewódzkim bramki, awansowały do finału ogólnopolskiego który właśnie rozpoczyna się w Warszawie. Nasza drużyna w rozgrywkach grupowych zmierzy się z zespołami UKSK KANIA TORUŃ  SMERFY BIELAWA FUTBOLISTKI 2000 WYDMINYRywalizację rozpoczną 16października o 10.30 na obiektach Ośrodka Piłkarskiego  przy ulicy Obrońców Tobruku w Warszawie

Puchar Polski 2014/2015

  • autor: Iwona13, 2014-10-08 21:34

 Jantar Ostrołęka - Praga Warszawa 1-4  24.09.2014

Królewscy Płock - Praga Warszawa 1-5   08.10.2014

  • Mecz finałowy Pucharu Polski Kobiet na szczeblu Mazowieckiego ZPN 22.10.2014r. godz. 15.00.

Czwórka Radom - Praga Warszawa

Królewscy Plock - Praga Warszawa  1-5

MAZOWSZE MISTRZEM POLSKI U-16

  • autor: Iwona13, 2014-07-13 21:26

 

MAZOWSZE MISTRZEM POLSKI U-16

  Prażanki w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Dolny Śląsk 2014

Dziewczeta z Mazowsza po zaciętym, bezbramkowo remisowym meczu, zasłużenie pokonały swoje rówieśniczki z Wielkopolski w rzutach karnych i zdobyły tytuł Mistrzyń Polski. A oto skład zwycięskiej reprezentacji Mazowieckiego ZPN:

Natalia Bąk, Weronika Bielecka, Julia Bujnowicz, Dominika Grabowska (najlepsza zawodniczka turnieju), Monika Kędzierska, Kinga Kołek, Agata Kucharska, Marta Nastaga, Oliwia Rapacka, Patrycja Rogalska, Angelika Tarasiewicz, , Weronika Zawistowska i Aleksandra Żmijewska z MUKS Praga Warszawa ,     Dominika Gąsieniec, Kamila Komisarczyk, Wiktoria Kuciewicz, Anna Wesołowska  z LUKS Sportowa Czwórka Radom oraz  Justyna Cynowska- UKS  Mazovia Grodzisk Mazowiecki.

 


Program XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Dolny Śląsk...

  • autor: Iwona13, 2014-06-27 14:08
Program XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Dolny Śląsk 2014 Pięciobój nowoczesny/trójbój – Drzonków, 25 maja; skoki do wody – Rzeszów, 7 czerwca; judo kobiet – Oleśnica, 12 czerwca; judo mężczyzn – Oleśnica, 14 czerwca; zapasy klasyczne – Wałbrzych, 14 czerwca; zapasy kobiet – Wałbrzych, 14 czerwca; koszykówka kobiet – Jelenia Góra, 18-21 czerwca; tenis stołowy – Brzeg Dolny, 19-21 czerwca; badminton – Sobótka, 20-21 czerwca; gimnastyka sportowa – Zabrze, 20-21 czerwca; akrobatyka sportowa – Jawor, 21 czerwca; szermierka (szabla) – Wrocław, 21 czerwca; taekwon-do olimpijskie – Wrocław, 21 czerwca; szermierka (floret) – Wrocław, 21 czerwca; koszykówka mężczyzn – Wałbrzych, 24-27 czerwca; szermierka (szpada) – Wrocław, 25-26 czerwca; gimnastyka artystyczna – Wrocław, 27-29 czerwca; zapasy styl wolny – Brzeg Dolny, 28-29 czerwca; pływanie synchroniczne – Bielawa, 28-29 czerwca; piłka nożna chłopców – Wałbrzych, Nowa Ruda, 29 czerwca – 4 lipca; siatkówka kobiet – Wrocław, 29 czerwca – 3 lipca; siatkówka mężczyzn – Wrocław, 29 czerwca – 3 lipca; piłka nożna kobiet – Jelenia Góra, 5-11 lipca; piłka ręczna kobiet – Jelenia Góra, 7-12 lipca; piłka ręczna mężczyzn – Świdnica, 7-12 lipca; tenis – Legnica, 8-13 lipca; jeździectwo (skoki) – Strzegom, 9-10 lipca; kolarstwo szosowe – Wałbrzych, 10-12 lipca; podnoszenie ciężarów – Oborniki Śląskie, 11-13 lipca; jeździectwo (ujeżdżenie) – Strzegom, 12-13 lipca; jeździectwo WKKW – Strzegom, 12-13 lipca; piłka wodna – Wołów, 12-13 lipca; lekka atletyka – Wrocław, 13-16 lipca; boks chłopców – Świdnica, 15-20 lipca; kolarstwo MTB – Głogów/Górkowo, 16 lipca; rugby – Bolesławiec, 16-20 lipca; boks dziewcząt – Świdnica, 17-19 lipca; strzelectwo sportowe – Wrocław, 18-22 lipca; kajakarstwo slalomowe – Leśna, 18-20 lipca; łucznictwo – Nowa Ruda, 18-20 lipca; pływanie – Drzonków, 18-20 lipca; hokej na trawie chłopców – Siemianowice Śl. 22-27 lipca; hokej na trawie dziewcząt – Siemianowice Śl. 23-27 lipca; kajakarstwo klasyczne – Bydgoszcz, 25-27 lipca; kolarstwo torowe – Wrocław, 25-27 lipca; wioślarstwo – Kruszwica, 25-27 lipca; siatkówka plażowa dziewcząt – Strzelin, 26-27 lipca; siatkówka plażowa chłopców – Oborniki Śl., 26-27 lipca; żeglarstwo (kadet) – Puck, 2-5 sierpnia; triathlon – Mietków, 3-4 sierpnia; żeglarstwo (optymist) – Puck, 7-10 sierpnia.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3468145,xx-ogolnopolska-olimpiada-mlodziezy-dolny-slask-2014-goscimy-wielkie-gwiazdy-przyszle-gwiazdy,id,t.html?cookie=1

MUKS Praga w Klubowych Mistrzostwach Polski U-16

  • autor: Iwona13, 2014-06-22 11:53

MUKS Praga w Klubowych Mistrzostwach Polski U-16 grają dziś o III miejsce


Archiwum aktualności


Mecz , 01:00

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

ZAPROSZENIA
Ładowanie...

Kalendarium

22

10-2014

środa

Mecz finałowy Pucharu Polski Kobiet na szczeblu Mazowieckiego ZPN godz. 17:30

23

10-2014

czwartek

24

10-2014

piątek

25

10-2014

sobota

Mecze Kadry Mazowsza U-13 i U- 16 godz. 10:00

26

10-2014

niedziela

Mecz ligowy - I Ligii Kobiet o godz.12:00

27

10-2014

pon.

28

10-2014

wtorek

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Mecze sparingowe